Trenerzy

Sprawdź naszych specjalistów

Dawid Kędzierzyński

trener przygotowania motorycznego, trener personalny

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwent Profi Fitness School w Poznaniu zakończony tytułem Gym Instructor & Personal Trainer. Obecnie pełni funkcję trenera przygotowania fizycznego i motorycznego piłkarzy Płomień Przyprostynia.

Sport i fitness są jego pasją! Doświadczenie zdobywał w Wielkiej Brytanii w jednej z największych siłowni w UK, The Gym Group w Glasgow. Kilkuletnia praca z klientami z różnych kultur i o różnej narodowości, nauczyły go świetnej komunikacji oraz znajdowania rozwiązań na różnorodne potrzeby swoich klientów. Jak mówi o sobie „Fitness jest moją pasją. Codziennie staram się uczyć czegoś nowego poprzez czytanie różnego typu publikacji, artykułów naukowych oraz dziesiątki przeczytanych książek. Efektywna komunikacja na linii trener- podopieczny jest kluczem do monitorowania postępów i osiągnięcia sukcesu”. Niewątpliwie w kontakcie z Dawidem da się odczuć zdobytą wiedzę i chęć pomocy. Pozytywny, uśmiechnięty, empatyczny.

Brał udział w wielu rożnych szkoleniach międzynarodowych oraz polskich. Ukończył kurs Uniwersytetu w Stanford o tematyce „Podstawy dietetyki”, Colorado Boulder „Systemy energetyczne”, EXOS „Kurs przygotowania szybkościowego w sporcie” oraz SCEC „Kurs programowania treningowego”. Regularnie bierze udział w licznych webinarach o tematyce fizjoterapeutycznej oraz treningu funkcjonalnego. Ponadto, ukończył Kurs Pierwszej Pomocy podczas, którego zdobył wiedzę z zakresu postępowanie podczas ataku padaczki, postępowanie w wybranych stanach zagrożenia życia i zdrowia oraz resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Interesuje się szeroko pojętym sportem, głównie piłką nożną.

Czas wolny spędza najchętniej z rodziną i przyjaciółmi oraz uprawiając sport na świeżym powietrzu. Ceni sobie zdrowe odżywianie i styl życia.

TOP