Jesteśmy Licencjonowanym Ośrodkiem Rehabilitacyjnym Rehasport Clinic LOR RC jednej z najbardziej prestiżowych placówek w Polsce specjalizującej się w rehabilitacji i ortopedii zawodowych sportowców. Rehasport Clinic jest Oficjalnym Centrum Medycznym FIFA® oraz partnerem medycznym wielu związków, klubów i akademii sportowych z całej Polski.

Nasza placówka przeszła audyt specjalistów z Rehasport Clinic z Poznania i ostatecznie po spełnieniu wysoko postawionych wymagań otrzymaliśmy Certyfikat Licencjonowanego Ośrodka Rehabilitacyjnego Rehasport Clinic LOR RC.


Na czym polega współpraca? Jakie korzyści dla pacjentów?

Pacjenci z naszego regionu, którzy przebyli lub mają zaplanowaną operację w Rehasport Clinic po zakończonym leczeniu operacyjnym już nie będą musieli dojeżdżać do Poznania na rehabilitację. Będą kierowani bezpośrednio do naszej kliniki na dalsze usprawnianie. Postępowanie rehabilitacyjne prowadzone będzie zgodnie ze standardami jakie stosuje się u zawodowych sportowców.

Zespół Fizjoterapeutów z Kliniki Rehabilitacji Rosmed bierze udział w cyklicznych wykładach i szkoleniach skierowanych dla fizjoterapeutów w Rehasport Clinic. Są to spotkania podczas, których nasi fizjoterapeuci oprócz zdobywania najnowszej wiedzy, również wymieniają się doświadczeniem zawodowym ze specjalistami lekarzami i fizjoterapeutami z Rehasport Clinic. Można również dodać, że nasi fizjoterapeuci mają możliwość uczestniczenia bezpośrednio w zabiegach na sali operacyjnej.

Wysoko postawione wymagania audytorów z Rehasport Clinic nakładają na Klinikę Rehabilitacji Rosmed wprowadzenie najnowszych standardów medycznych. Pomimo, iż od początku zawsze stawialiśmy na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, współpraca z Rehasport Clinic nakłada na nas obowiązek wprowadzenia postępowania i procedur medycznych stosowanych przez najlepsze placówki fizjoterapeutyczne na świecie.

TOP