Klinika Rehabilitacji
Rosmed

To miejsce, w którym czujesz się Bezpiecznie
a twoje zdrowie jest w dobrych rękach

Jest nam niezmiernie miło

Jest nam niezmiernie miło gościć Cię w naszej Klinice. Trafiłeś w dobre miejsce. Nasi specjaliści zadbają o to, aby Twój problem został rozwiązany. Zaufaj nam. Posiadamy wiedzę i doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt diagnostyczno-terapeutyczny.

W naszej placówce najważniejszy jest pacjent. Jeśli jesteś sportowcem lub osobą amatorsko uprawiającą sport, odczuwasz dolegliwości, które ograniczają Twój potencjał pomożemy Tobie. Jeśli miałeś kontuzję, odczuwasz ból lub po prostu potrzebujesz pomocy fizjoterapeuty, nasi specjaliści zadbają o Twoje zdrowie.

Cały nasz zespół stale się rozwija zdobywając najnowszą wiedzę z dziedziny fizjoterapii, ortopedii, treningów medycznych i sportowych, aby zapewnić Tobie najskuteczniejsze techniki leczenia. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, a do procesu leczenia z pasją i z zaangażowaniem.

Naszym celem jest również propagowanie fizjoterapii jako jednej z dziedzin medycyny, która jest niezwykle ceniona w życiu codziennym jak również w procesie powrotu do zdrowia.

Pozdrawiamy serdecznie
Emilia i Michał Rościszewscy

TOP