Nasze usługi

Sprawdź nasze usługi

Diagnostyka


Ortopedia i diagnostyka

to podstawa szybkiego powrotu do sprawności

Precyzyjne postawienie diagnozy to jeden z najważniejszych elementów rozpoczęcia skutecznej rehabilitacji. Pomogliśmy już setkom pacjentów dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów i jesteśmy z tego dumni. Z wykorzystaniem testów neurofizjologicznych, technik terapii manualnej, obserwacji wzorców ruchowych skutecznie pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu.

Najczęstsze problemy z jakimi przychodzą do nas pacjenci i wymagają szybkiej diagnozy to bóle kręgosłupa, stawów, bóle mięśniowo-powięziowe oraz kontuzje i urazy sportowe. Możesz być pewien, że dopełnimy wszelkich starań aby Tobie pomóc i szybko rozwiązać Twój problem.

Rehabiltacja

Rehabilitacja i fizjoterapia

profesjonalna fizjoterapia to powrót do sprawności

Nasz zespół fizjoterapeutów dokłada wszelkich starań, abyś w możliwie jak najkrótszym czasie pozbył się bólu i wrócił do sprawności. W umiejętny i skuteczny sposób za pomocą m.in. masażu, igłoterapii suchej, technik terapii manualnej, zabiegów fizykalnych potrafimy łączyć pracę z pacjentem w gabinecie terapeutycznym z treningiem na sali ćwiczeń. Naszym celem jest przywrócić i zachować sprawność naszych podopiecznych oraz zadbać o rozwój ich umiejętności ruchowej i siły.

Dziedzina fizjoterapii jest niezwykle szeroką gałęzią medycyny. Prowadzimy rehabilitację dorosłych oraz dzieci. Specjalizujemy się w ortopedii, rehabilitacji sportowej, chiropraktyce, rehabilitacji pourazowej oraz pooperacyjnej.

Sport

Sport

trening sportowy, funkcjonalny oraz medyczny

Trening sportowy skierowany głównie dla osób zawodowo uprawiających sport jak również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem i chcą profesjonalnie rozwijać się w swojej dyscyplinie pod okiem trenera fizjoterapeuty. Celem treningu sportowego jest udoskonalanie swoich umiejętności poprzez prawidłowe przygotowanie motoryczne, korektę wzorców ruchowych i naukę prawidłowych nawyków ruchowych związanych z daną dyscypliną sportu.

Trening funkcjonalny jest rodzajem treningu siłowego z wykorzystanie ciężaru ciała, a niekiedy praca na przyrządach i urządzeniach medycznych. Pod okiem fizjoterapeuty jest najlepszym narzędziem i formą profilaktyki zdrowia oraz inwestycją w swoje ciało na przyszłość.

Trening medyczny jest kontynuacją działań fizjoterapeutycznych, które zapoczątkujemy w naszej klinice. Skierowany jest dla osób, które chcą pracować nad sprawnością i trwałością wcześniejszych postępów pracy z fizjoterapeutą. Trening medyczny jest łącznikiem między zabiegami w gabinecie a salą ćwiczeń. Skierowany jest do osób borykających się z nawracającymi dolegliwościami ze strony narządu ruchu.

Milon Club

kontrola wagi, satysfakcja, zdrowie

System Milon to lata doświadczeń i badań wykonywanych we współpracy z Uniwersytetem Kolońskim, jednym z najstarszych w Europie i największym w Niemczech centrum badawczym.

Podstawą do opracowania tego systemu były założenia stworzenia efektywnego treningu, który będzie angażował minimalną ilość czasu i priorytetowo będzie gwarantował bezpieczeństwo osobom ćwiczącym.

Milon odpowiada na wszystkie wyżej wymienione założenia, co jest finalnie potwierdzone certyfikatem medycznym dla tych urządzeń.

Relaks

Relaks

pozwól sobie na chwile odprężenia i spokoju

Zapraszamy naszych Pacjentów na serię masaży relaksacyjnych w blasku świec, ciszy i spokoju. Kojący masaż częściowy lub całego ciało da Tobie energię do dalszej pracy i wyzwań dnia codziennego. Masaż relaksacyjny uspokaja i odprężą całe ciało. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób intensywnie pracujących umysłowo, szukających spokoju i harmonii.

Pozwól sobie na luksus relaksu w naszej w Klinice.

TOP