Specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa, leczeniu skolioz oraz endoprotezoplastyce biodra i kolana. Dodatkowo zajmuje się również diagnostyką i leczeniem deformacji stóp u dorosłych.
Swoją karierę ortopedyczną rozpoczynał jako ortopeda dziecięcy. Wykonał ponad 1300 operacji skolioz u dzieci i dorosłych oraz prawie 1700 operacji pierwotnych i rewizyjnych endoprotezoplastyk stawów.
Jako pierwszy w Polsce zastosował nowatorski implant międzykręgowy "Maverick" (endoproteza dysku). W 1986 roku odbył staż naukowy w Klinice Brughmann w Brukseli.
Odbył 2 letni staż naukowy w Klinice Saint Luc w Brukseli (1989-1990) oraz liczne staże naukowe w USA (Mineapolis Twin Cities Spine Center), Francji i Włoszech, Belgii i Holandii. Współpracuje z ośrodkami ortopedycznymi w Berlinie Charite oraz Unfall Krankenhaus Berlin).
Od ponad 30 lat zajmuje się głównie leczeniem bocznych skrzywień kręgosłupa u młodzieży jak i u dorosłych. Był autorem wprowadzenia w poznańskiej Klinice Ortopedycznej im. Wiktora Degi metody trójpłaszczyznowej korekcji operacyjnej skolioz.
Absolwent kierunku lekarskiego w języku angielskim na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii. Swą działalność medyczną praktykuje w Klinice Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa Dorosłych w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi w Poznaniu oraz w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Strusia w Poznaniu. Współpracuje z Instytutem Medycyny Praktycznej w Poznaniu i Warszawie, gdzie uczestniczy i prowadzi cadaverowe kursy szkoleniowe. Wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, tłumacz medycznych artykułów naukowych. Szczególnie zainteresowany biomechaniką i leczeniem schorzeń kręgosłupa, kolana oraz stopy.
Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Na co dzień operuje w Szpitalu Świętego Wojciecha w Poznaniu jako Starszy Asystent Oddziału Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu. Posiada uprawnienia lekarza medycyny sportowej.
Jest założycielem Kliniki MotiMed w Poznaniu.
Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał na podstawie rozprawy doktorskiej „Porównanie wyników operacyjnego i zachowawczego leczenia pełnego zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego”.
Do jego szczególnych zainteresowań zawodowych należy artroskopia kolana, rekonstrukcje więzadeł stawów kolanowych, endoprotezoplastyka stawów biodrowych i kolanowych, zespalanie złamań w obrębie kończyny górnej i dolnej oraz medycyna
i traumatologia sportowa, urazy narządu ruchu w sporcie.
Stale się rozwija, regularnie uczestniczy w szkoleniach
i konferencjach z zakresu ortopedii i traumatologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA) oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej i Towarzystwa Medycyny Sportowej.
Kocha podróże i sport (narty, fitness, rower, żeglarstwo). Lubi szybkie samochody i piękne kobiety – w domu ma ich cztery. Potrafi majsterkować i uwielbia klocki lego.
Ceni sobie spotkaniaz przyjaciółmi.
Specjalista z zakresu pediatrii oraz neurologii dziecięcej. Absolwent Uniwersytetu Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracownik min. Kliniki Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej
w Pozniau gdzie zdobył specjalizację z Pediatrii i Neurologii Dziecięcej.
Uczestnik licznych szkoleń, wykładów oraz konferencji naukowych o tematyce neurologii dziecięcej. Nauczyciel Akademicki Uniwersytetu Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
Posiada Certyfikat do opisu badań EEG u dzieci Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej u Dzieci oraz certyfikat wczesnej diagnostyki neurorozwojowej uszkodzeń układu nerwowego niemowląt wg Vojty (wydany przez Internationale Vojta Gesellschaft e.V.). Członek Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej (PTNDZ) oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrii PTP
oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Dziecięcej.
W swej praktyce specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu
oraz opieką nad dziećmi z zaburzeniami w zakresie układu nerwowego, wrodzonymi i nabytymi chorobami układu nerwowego w tym zaburzeniami napięcia mięśniowego, padaczką, mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej, trudnościami szkolnymi, zaburzeniami zachowania, zaburzeniami snu, utratą przytomności, stanami
po urazie głowy, bólami i zawrotami głowy, tikami.
Prywatnie pasjonuje się historią sztuki.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Adama Mickiewicza
w Poznaniu. Specjalizacja z zakresu Rehabilitacji Medycznej.
Lekarz niezwykle ceniący fizjoterapię jako dziedzinę medycyny stosowaną w profilaktyce oraz w powrocie do zdrowia zarówno przed jaki i po zabiegach operacyjnych, licznych chorób i schorzeń. Doskonały diagnosta. Kierownik-Koordynator Oddziału Rehabilitacyjnego SPZOZ w Wolsztynie. Certyfikowany Terapeuta metody McKenzie MDT czyli Mechanical Diagnosis & Therapy, systemu diagnostyczno-terapeutycznego. Dyplomowany Terapeuta Plaatsman Concept of Assassement, Treatment and Manipulation of Spine and Peripheral Joints. Mobilisation of the Nervous System. Ukończył szkolenie w zakresie stosowania toksyny botulinowej w leczeniu spastyczności u dorosłych.
Jego pasją jest sport, głównie tenis i siatkówka oraz sporty wodne. Zdrowy styl życia, dobre kino i nade wszystko spędzanie czasu z rodziną.