Częste pytania

Poniżej możesz sprawdzić listę często zadawanych pytań

Najczęściej zadawane pytania:

Na początku zawsze zostaje założona dokumentacja medyczna, którą zakładamy w recepcji. Jest to Twoja indywidualna historia leczenia. Następnie Pacjent przebiera się w wygodne ubranie i obuwie sportowe aby fizjoterapeuta mógł swobodnie wykonać badanie, testy neurofizjologiczne. Fizjoterapeuta zaprasza Cię do gabinetu lub na salę ćwiczeń. W pierwszej kolejności przeprowadzany jest szczegółowy wywiad a następnie terapeuta przystępuje do badania. W zależności od rodzaju problemu jaki został rozpoznany fizjoterapeuta można wykonać masaż, techniki rozluźniające mięśniowo-powięziowe, techniki terapii manualnej i wiele innyc.

Na pierwszą wizytę diagnostyczno-terapeutyczną, jeśli Pacjent posiada, należy zabrać wyniki badań (RTG, MR, TK, EMG, USG, itp.) oraz wygodny strój i zmienne czyste obuwie sportowe.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W zależności od problemu z jakim przyszedł zazwyczaj wizyta trwa około 45 min. Doradzamy aby zarezerwować sobie godzinę wolnego czasu .

Na wszystkie zabiegi wykonywane przez fizjoterapeutę należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość, wygodne ubranie, czyste obuwie na zmianę i ręcznik.
Masaż - obuwie na zmianę, ręcznik
Zabiegi fizykalne - obuwie na zmianę, ręcznik, ewentualnie lek
Sala ćwiczeń – obuwie na zmianę, wygodny strój

Klinika Rehabilitacji Rosmed posiada własny parking przeznaczony wyłącznie dla swoich Pacjentów w tym wyznaczone miejsce dla osób niepełnosprawnych. Parking znajduje się przed budynkiem.

Aby dowiedzieć się jakie obecnie są terminy zapisów na zabiegi refundowane przez NFZ można zadzwonić do recepcji tel. 614426000 aby uzyskać informacje. Niezbędne będzie podanie rodzajów zabiegów jakie są na skierowaniu.

W celu rejestracji na zabiegi refundowane w ramach kontraktu z NFZ należy osobiście przyjść do Kliniki w celu ustalenia terminu i godzin zabiegów. Niezbędne jest posiadanie oryginału skierowania lekarskiego oraz dowód osobis

W naszej Klinice rejestracja prowadzona jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Aby zarejestrować się należy zgłosić się osobiście ze skierowaniem oraz dowodem osobistym

TOP