Jak poprawić kondycję fizyczną?

Jeżeli zauważyłeś, że wchodzenie po schodach robi się dla Ciebie coraz trudniejsze, a podbiegnięcie kilkudziesięciu metrów sprawia, że musisz się zatrzymać, by ochłonąć, to czas, abyś zadbał bardziej o siebie i zwiększył kondycję organizmu.

Trening nie musi być bolesny

Często wśród trenujących można usłyszeć takie powiedzenie, że jeśli nie boli to znaczy, że trening jest zbyt mało intensywny. Chcemy jednak obalić ten MIT, ponieważ ból nie jest żadnym miernikiem wyników i NIE należy go brać za coś normalnego. Ból podczas ćwiczeń to znak, że dzieje się coś złego Pewien dyskomfort jest naturalny i nie

Dlaczego warto ćwiczyć jogę?

Czujesz częste zmęczenie, ciągle się gdzieś spieszysz i kumulujesz w sobie kolejne pokłady stresu? W dzisiejszym, szybko pędzącym zachodnim świecie, łatwo się pogubić, czego efektem są choroby psychosomatyczne. Farmaceuci wymyślają coraz nowsze leki, które następnie aplikują nam lekarze, lecz to pomoże jedynie usunąć efekty braku równowagi życiowej, nie jego korzenie.
Moda na uprawianie sportu w Polsce jest coraz większa. W cieplejsze dni,  parki, lasy i inne tereny rekreacyjne zapełniają się biegaczami czy rowerzystami, a siłownie kluby fitness wyrastają jak grzyby po deszczu. Wiele osób chce zacząć, ale ma też różne obawy. Poniżej staramy się rozwiać 3 najczęstsze i zachęcić Was do ruchu!
Chodzisz na siłownię ale nie widzisz efektów i ciężko Ci się zmotywować? Zmagasz się z kontuzją od dłuższego czasu, a porady z internetu nie pomagają? Może pora, aby zastanowić się nad ćwiczeniami z trenerem personalnym? Poniżej 7 powodów, które pomogą Ci w podjęciu decyzji. Nie wiesz, jak wyjść z kontuzji, ponieważ to prawdopodobnie Twój pierwszy
Masaż zazwyczaj kojarzymy z poczuciem ulgi i relaksu, jednak to uczucie wywoływane jest dzięki skomplikowanemu procesowi, który niesie za sobą wiele korzyści dla Twojego organizmu. Dowiedz się, jakie korzyści daje masaż Twojemu organizmowi:
TOP